Jak snadno zvýšíte své zisky díky videu?

Více než 45 unikátních lekcí z praxe jak prodávat více díky video marketingu!

Unikátní trénink Business Video pro podnikatele a živnostníky!

ANO, CHCI ZVÝŠIT SVŮJ VÝDĚLEK »Chci využívat video marketing

Pokud podnikáte (nebo chcete začít), pak nejspíš hledáte způsob, jak vydělávat více s menším úsilím. V tomto tréninku se naučíte jednoduché praktické  postupy zvyšování vašich příjmů pomocí videa.

 • Objevíte touhy a potřeby vašich zákazníků
 • Připravíte si efektivní plán svého video marketingu
 • Osvojíte si psychologii prodeje pomocí videa
 • Zvýšíte svůj příjem o 20-30 %
DNES UŠETŘÍTE 3400,- Kč
Akce končí za

Proč je důležitý video marketing? Co vám přinese?

 • Video zvyšuje prodej až o 64 %

  Podle studie zveřejněné v Harvard Business Review video zvyšuje prodej až o 64 %.

 • Video pracuje 24 hodin denně

  Video vám umožňuje prodávat a vzdělávat vaše zákazníky 24 hodin denně. Je efektivní!

 • Budete přitahovat zákazníky

  Budete blíž  ke svým zákazníkům. Díky videu si k vám vytvoří vztah. Získáte statut odborníka.

 • Zlepšíte prodejní procesy

  Kvalitní přípravou strategie video marketingu objevíte nové možnosti a vybrousíte své prodejní procesy.

 • Váš obchod poroste

  Vaše video mohou ve stejný okamžik vidět stovky lidí a sdílet ho. Vy tak rozšiřujete svůj vliv. Video zvýší návštěvnost vašeho webu.

 • Budete známější

  Lidé raději nakupují tam, kde mají pocit, že to znají. Pomocí videa se zákazníkům přiblížíte a zviditelníte sebe i své podnikání.

Přesto, že učím podnikatele využívat video marketing, David Strnad je mým velkým vzorem. Učím se od něho jak aplikovat psychologii prodeje ve videu. Posouvá mě také v otázce technického vybavení. Měl jsem tu čest poznat ho osobně jako člověka a přítele. Jeho vzdělávací program vám doporučuji. Zvyšujte si své příjmy pomocí videa.

František Kozáček, autor Video Akademie pro realitní makléře

Business Video

On-line vzdělávací program, který je logicky rozdělen do 9 modulů po 5 lekcích. V každé video lekci najdete jeden konkrétní krok vedoucí k dosažení vašeho cíle - zvýšení příjmů ve vašem podnikání.

Krok za krokem lépe pochopíte své zákazníky a jejich potřeby. Vytvoříte vlastní strategii propagace na internetu. Dokážete si připravit správně námět a scénář pro vaše videa, která budou efektivně pracovat 24 hodin denně.

VSTOUPIT DO TRÉNINKU ›

Co konkrétně získáte v BUSINESS Video? Co se naučíte?

Celý trénink je koncipován do video lekcí, které vám i s úkolem zaberou cca 30 min. denně.  Jednoduše krok za krokem zvýšíte výdělečnost svého podnikání na internetu.

 • 1

  Od strategie k vyšším příjmům

  Pokud chcete lepší výsledky, je nezbytné stanovit jasné strategiské cíle. Osvojíte si jednoduchý postup, který vám pomůže dosáhnout cílů krok za krokem. Připravíte si jasný produkční plán pro zvýšení vašeho prodeje na internetu. Snadno ho pak integrujete do svého podnikání.

 • 2

  Nahlédněte do hlavy

  Abyste lépe prodávali, potřebujete doslova nahlédnout do hlavy zákazníků. Naučíte se získávat potřebné informace, analyzovat je a sestavíte si profil zákazníků. Lépe poznáte a pochopíte své zákazníky. Odhalíte své silné stránky, které z vašeho obchodu dělají jedinečné místo nákupů.

 • 3

  Psychologie online prodeje

  Sestavíte si jasnou cestu vašich zákazníků od prvního reklamního nadpisu až po prodej. Využijete při tom nejmodernější poznatky a ověřené techniky pro násobení obratu. Naučíte se používat unikátní nástroj pro účinnou tvorbu textů, videí i webových stránek. Vaše videa se stanou přitažlivá a budou prodávat 24 hodin denně.

 • 4

  Tvoříme marketingové video

  Společně probudíme vaší tvořivost. Připravíte si náměty svých videí. Poznáte základní žánry video marketingu. Video se stane vaší konkurenční výhodou.

 • 5

  Sestavení celé kampaně

  Všechny průzkumy, nápady a náměty sesadíme do fungující kampaně a prodejních procesů - 5 konkrétních návodů pro sestavení výdělečnějšího podnikání na internetu.

 • 6

  YouTube vaším zdrojem návštěvnosti

  Návštěvnost je jedním z hlavních klíčů úspěchu na internetu. Naučíte se k tomu chytře využívat největší světový video vyhledávač. YouTube se stane vašim skvělým pomocníkem.

 • 7

  FaceBook není pro zábavu

  Ano, většina lidí se tam pouze baví a ztrácí čas. Pro vás je to příležitost budovat loajální komunitu zákazníků a zdroj další návštěvnosti.

 • 8

  Blog - moderní cesta budování značky

  Dozvíte se 5 principů, které z vašeho blogu udělají ostře sledovanou stránku. Váš blog se stane nástrojem budování vaší značky i součástí efektivní cesty propagace vašeho zboží nebo služeb.

 • 9

  Měření je cesta růstu

  Měření a korekce jsou nedílnou součástí procesu tvorby i ladění výkonu každého projektu. Budete měřit a sledovat efektivitu vašich videí, díky tomu najdete nové, ještě lepší cesty prodeje a propagace. Zlepšíte také své firemní procesy.

Zjistíme kdo je váš zákazník

Vytvoříme spolu vaše video.

Nahlédněte do členské sekce.

Jednoduše klikněte na obrázek a přehrajte si video prohlídku členské sekce vzdělávacího programu.

arrow
arrow

Co můžete od tréniku čekat?

Účastníci kurzu si odnesli více, než očekávali.
Podívejte se na video, co říkají a proč kurz doporučují.

NYNÍ OBJEDNAT PROGRAM ›Chci si osvojit psychologii prodeje na internetu

Spolu s programem BUSINESS Video dnes získáte bonusy:

Nastartujte růst svého podnikání.

ANO, CHCI ZVÝŠIT SVŮJ VÝDĚLEK »Chci využívat video marketing ke zvyšování obratu

Dnes máte k dispozici celkem 43 let zkušeností, které nemusíte složitě objevovat.

V součtu jsme si prošli 43 let vzdělávání, pokusů, omylů i praktických zkušeností, kterými jsme vybrušovali postupy a řešení. Ta máte dnes možnost začít jednoduše používat i vy pro svůj úspěch v podnikání.

Garance vaší spokojenosti

I přestože jsme do programu dali své srdce a zkušenosti, abychom vám pomohli k vyšším příjmům a půjdeme s vámi krok za krokem, jste si stále nejistí?

Garantujeme vám, že si program BUSINESS Video můžete 30 dní zkusit bez rizika. Jednoduše, pokud zjistíte v průběhu 30 dnů, že vám program nevyhovuje, napíšete nám na adresu podpora@videoklickuspechu.cz a my vám vrátíme všechny peníze. Bez otázek, bez průtahů. Hned.

Proč se rozhodli pro video marketing?

Účastníci kurzu prozradili, proč si ho vybrali a co si odnášejí.

Podívejte se na video a inspirujte se pro své podnikání a růst.

KOUPIT NYNÍ VÝHODNĚJI ›Vstoupit do programu za dnešní cenu

Klikni a přehraj video referenci

Video je klíčem vašeho úspěchu na internetu.

Více než 45 lekcí z praxe, které vám pomohou zvýšit příjmy vlastního podnikání.

ANO, CHCI VSTOUPIT DO TRÉNINKU »Chci pomocí programu videa zvýšit své příjmy

Video mi pomáhá rozvíjet mé podnikání. Umožnilo mi přenést emoce, mít přímý kontakt se zákazníky. Za kratší dobu mohu sdílet více informací. Já bych řekl, že mohu být přímo u zákazníka doma.  Všem doporučuji video marketing. Práce s Davidem Strnadem mě baví.  Díky Davidovi se má videa zlepšila.

Mgr. Dragan Vujovič, autor Vítězná mysl

Komu je program určen?

Karel Pavlatovský je zkušený obchodník, leader a konzultant úspěšných podnikatelů. Víme, že ho naše práce zaujala. Jaké jsou jeho důvody k využití videa a vstupu do programu BUSINESS Video? Podívejte se na video.

CHCI ZVYŠOVAT SVŮJ PŘÍJEM ›Vstoupit do programu BUSINESS Video

Klikni a přehraj video referenci

Trénink určitě využijete, pokud:

 • podnikáze a chcete zvýšit příjem pomocí video marketingu
 • chcete efektivně prodávat své zboží nebo služby
 • chcete prohloubit vztahy se svými zákazníky
 • chcete začít podnikat a naučit se využívat psychologii prodeje na internetu

Video je rostoucí trend. Může být vaší konkurenční výhodou. Otázka tedy dnes není jestli funguje, ale jestli vy chcete získat více zákazníků.

Nejčastější OTÁZKY a ODPOVĚDI:

 • q-iconV čem se liší tento trénink od jiných tréninků?

  Trénink BUSINESS Video je vzdělávací program, do kterého jsme vložili techniky a strategie k navýšování příjmů, ověřené praxí. Zahrnuje téměř 43 let (v součtu autorů) zkušeností. Všechna doporučení a návody jsou podloženy vlastním každodenním používáním při tvorbě videí a marketingových strategií.

 • q-iconProč se učit zrovna od Davida, Jiřího a Vladimíra?

  Získáte jedinečné znalosti a dovednosti profesionálů. Naučíte se jednoduchým postupům kameramana, reportéra z TV a marketera uspěšných kampaní. S Jiřím, Davidem a Vladimírem na to nejste sami.  S jejich podporou a vedením dosáhnete rychle výsledků.

 • q-iconJak dlouhá budou videa a kolik jich je?

  Videa jsou krátká (max. 10 min). Každé video obsahuje konkrétní postup a úkol. Lekce by vám měla zabrat cca 30 min. včetně úkolu. Každý den uděláte jeden krok na cestě k zvýšení příjmů. V tréninku BUSINESS Video je 45 video lekcí. V členské sekci pak najdete ještě další návody a doporučení.

 • q-iconCo když budu mít v průběhu tréninku otázky?

  Jednoduše se zeptáte. Napíšete otázku přímo do stránky lekce nebo pošlete e-mailem. Případně využijete přímé konzultace po telefonu nebo Skypu. Dotaz můžete také položit v uzavřené FaceBookové skupině. Vždy dostanete odpověď a radu.

 • q-iconKolik trénink stojí? Je možné jej získat na splátky?

  Trénink BUSINESS Video stojí 12700 Kč. Vy jej dnes můžete získat za 9300 Kč.  To znamená, že dnes ušetříte 3400 Kč a navíc objednáním dnes získáte další bonusy v hodnotě 13990 Kč.

  Ano, trénink můžete koupit také na 2 splátky. V tomto případě dnes zaplatíte 5250 Kč a za 30 dní zaplatíte 2. splátku 5250 Kč.

 • q-iconCo když mám jen málo času se tréninku věnovat?

  Pokud nyní vstoupíte, tak celý trénink máte k dispozici doživotně v online členské sekci. Můžete jít vlastním tempem a k lekcím se libovolně vracet… Pokud tedy zvažujete vstoupit, doporučujeme tak učinit nyní. Již za pár dní totiž trénink zdraží na 12700 Kč.

 • q-iconCo když zjistím, že trénink není pro mě?

  Nekupujete zajíce v pytli! Na trénink vám dáváme garanci vrácení peněz po dobu 30 dnů. Jak funguje? Od vašeho zaplacení máte celých 30 dní na to, abyste si trénink v praxi ověřili, odnesli si maximum a zjistili, že funguje pro vás. Věříme, že budete z tréninku nadšení a investice se vám velmi rychle vrátí! Pokud však ne, jednoduše nám napište e-mail a my vám vrátíme bez otázek všechny vaše peníze.

 • q-iconKdy trénink začíná?

  Hned (během 30 minut) jak peníze dorazí na náš účet, systém vygeneruje váš přístup do členské sekce. Můžete se hned pustit do práce. Doporučujeme, abyste pečlivě prošli každou lekci – 1 lekci denně.

Video je klíčem vašeho úspěchu na internetu.

Více než 45 lekcí z praxe, které vám pomohou zvýšit příjmy vlastního podnikání.

ANO, CHCI VSTOUPIT DO TRÉNINKU »Chci pomocí programu videa zvýšit své příjmy

© 2016 www.videoklickuspechu.cz · FITIS, s.r.o.