Točíme video jako kameraman

Viděli jste

Právě sledujete

Točíme video jako kameraman

další lekce

Video 3

Jakou roli hraje ve videu zvuk?

Abyste diváka zaujali a udrželi jeho pozornost, je střih videa nezbytný. Ve skutečnosti je velmi přirozený. Každý člověk mění svůj pohled tím, jak mění pozornost na různé části obrazů kolem sebe. Toto střihem musíte zprostředkovat svému divákovi ve videu. Video tak bude přirozenější, zajímavější a přitažlivější. Návod na jednoduchý střih videa najdete ve videu.

Ještě dnes si pusťte video s návodem a začněte. Pošlete své první video přání.

Otázka dnešní lekce:

Co si myslíte o video vzkazu? Přidejte odkaz na svůj video vzkaz!

Pracovní list (PDF)

Pro připomenutí jednotlivých kroků z video návodu si stáhněte PRACOVNÍ LIST. Najdete v něm také odkazy na střižny = software pro úpravu videa.

Stáhněte si pracovní list ZDE

Zvukový záznam z videa (Mp3)

Stáhněte si zvukový záznam dnešního videa ve formátu mp3 kliknutím ZDE

Stáhnout soubor Mp3

Sdílej svůj MINUTA FILM a vyhraj!

Vytvořte ze svých záběrů (z dovolené, firemní akce nebo úplně nových záběrů) MINUTA FILM pro zábavu nebo poučení diváků. Odkaz  na váš MINUTA FILM sdílejte ZDE pod videem. Všechna videa si pečlivě prohlédneme a poskytneme vám zpětnou vazbu pro váš růst v oblasti tvorby videa. Požádejte své přátele, aby se na vaše video také podívali, dali mu lajk a okomentovali ho ZDE pod videem. V soutěži vyhraje autor MINUTA FILMU, který získá nejvíc lajků a komentářů ZDE pod videem. SOUTĚŽTE TAK O: 1. místo odměníme iPhonem, 2. místo odměníme sadou pro tvorbu videa pomocí iPhone. 3. - 10. místo odměníme knihou Filmaření.

Jiří Strnad

Autor programu

Rád bych, abyste se do videa zamiloval(a), aby tvorba Vašich videí byl neuvěřitelný a úžasný zážitek. Pomohu Vám vše promyslet. Společně do Vaší tvorby dáme to nejlepší. Žádné zbytečné záběry nebo přetáčení, kdy se opakováním textu zcela vyčerpáte. S upřímnou radostí a nadšením přeneseme báječnou atmosféru z natáčení až k Vašim zákazníkům domů

Otázka

Napište svůj komentář a odpověď na otázku.

Jak se vám dařilo s vytvořením video vzkazu? Jaká byla reakce adresáta vzkazu? Přidejte odkaz na váš video vzkaz.

© EMBERI PROduction LLC 

Subscribe for Video Series Updates

Enter your email below and we'll add you to our notifications list

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close